Respins/Reclamatie simplu

Locked
User avatar
szacky
Membru inregistrat
Posts: 3
Joined: 17 Apr 2024, 22:54

17 Apr 2024, 22:56

Nick: Szacky
Nick admin: Simplu
Ai citit regulamentul: nu
Data si ora: ca in postare
De ce reclami adminul respectiv: ban nemotivat
Dovezi: https://ibb.co/nc68C2G
User avatar
SimpLu
Admin Server
Posts: 23
Joined: 30 Oct 2021, 01:18
Location: Zalau

18 Apr 2024, 11:29

Motivul banului este pentru ca ai fost raportat , in aceasta comunitate nu este permisa aducerea injuriilor altor jucători și în special adminilor durata banului o sa fie pe următoarele 10 zile ca pedeapsă pentru comportamentul tău, trebuie să fim civilizați așa ca data viitoare să ai grijă pentru ca nu e frumos să înjuri și nu cred ca ție ți-ar plăcea să fi înjurat sa cineva să vorbească urat la adresa ta sau părinților tăi. Mult succes

Dovadă: https://i.imgur.com/bAc2CDt.jpeg
[steam][/steam]
justMe
Admin Server
Posts: 10
Joined: 17 Feb 2024, 13:25

18 Apr 2024, 11:38

Prietenas când ți am spus frumos sa îți vezi de joc ai luat o pe mama la carici ca să nu folosesc același cuvânt ca și tine ! De oameni de genul în aceasta comunitate nu avem nevoie ! Ca sa nu mai menționez ca ți sa spus frumos sa dai pace playerilor mai ales ca nu ți se dădea importanta și ai început din nou sa îți bagi și scoți, sa nu menționez ca copilul din spatele tastaturii adică eu îți puteam fii tata ! Ca mulți alții de aici nu știu unde ai jucat tu pana ieri dar mergi liniștit acolo ! Când ai înjurat a fost o alegere exact și noi avem dreptul de a alege cu cine sa jucam și pe cine eliminam din comunitate! Nu vad rostul reclamatiei! Simplu din punctul meu de vedere meriți promovat ! La fiecare ban de genul !
User avatar
szacky
Membru inregistrat
Posts: 3
Joined: 17 Apr 2024, 22:54

18 Apr 2024, 21:54

"Prietenas când ți am spus frumos sa îți vezi de joc ai luat o pe mama la carici ca să nu folosesc același cuvânt ca și tine ! De oameni de genul în aceasta comunitate nu avem nevoie ! Ca sa nu mai menționez ca ți sa spus frumos sa dai pace playerilor mai ales ca nu ți se dădea importanta și ai început din nou sa îți bagi și scoți, sa nu menționez ca copilul din spatele tastaturii adică eu îți puteam fii tata ! Ca mulți alții de aici nu știu unde ai jucat tu pana ieri dar mergi liniștit acolo ! Când ai înjurat a fost o alegere exact și noi avem dreptul de a alege cu cine sa jucam și pe cine eliminam din comunitate! Nu vad rostul reclamatiei! Simplu din punctul meu de vedere meriți promovat ! La fiecare ban de genul !"

Postezi si tu cand m ai injurat de mama si dupa ce ti am zis ca a murit ai zis ceva gen "bine ca a murit sa nu mai iasa unu ca tine"?
Daca faceam si eu ss la el cand a spus asta inainte sa il injur de parinti oare ce se intampla?
Daca tot esti baiat mare macar recunoaste ce am scris mai sus.
"Deea vrei sa intru de pe contu celalalt sa ii dau ban lu asta?" Pentru ca tu ai 36 de ani si trimiti ":*" pe 1.6 eu nu am voie sa fac misto de voi?
Nu am injurat de mama fara motiv. Tu ai inceput sa ma iei tare si apoi ai trimis lu nasicu poza.
Nu imi trebuie unban ca oricum aveti 3 playeri pe tot sv si nici cu aia nu stiti sa va purtati.
Tot eu sunt copilul iar tu ca adult, justme iti permiti sa ma iei la carici cum vrei tu. Frumos
justMe
Admin Server
Posts: 10
Joined: 17 Feb 2024, 13:25

19 Apr 2024, 10:18

Îmi asum ca am spus ceva de genul cu siguranță nu bine ca a murit ci mai degrabă ca mai bine făcea un avort decât sa nască un prost ca tine ! Nu stau sa ma contrazic cu tine ! Legat de deea ți am zis sa o lași în pace și insistai vrei sa ți cunoști jumătatea întra pe site uri adecvate ! Cat despre faptul ca eu te am înjurat mănânci rahat ce motive as avea eu sa te înjur pe tine? Băieții ma cunosc și știu ca absolut niciodată nu am jignit pe cineva fără un motiv anume !
Vrei sa faci parte din comunitatea noastră? E simplu oferă respect primești respect ! App sa știi ca am întrebat o pe mama și a refuzat partida fierbinte de amor pe care doreai sa i-o oferi !
justMe
Admin Server
Posts: 10
Joined: 17 Feb 2024, 13:25

19 Apr 2024, 10:21

Uitasem sa menționez 3vs3 e mai bine decât 16vs16 care se înjură și bascalesc ca la ușa cortului! Dacă tot nu te interesează sa primești unban care e motivul reclamației? Aștepți 10 zile intri din nou pe svr și încearcă sa fii educat ! O sa vezi ca o sa te respecte lumea
User avatar
szacky
Membru inregistrat
Posts: 3
Joined: 17 Apr 2024, 22:54

19 Apr 2024, 10:54

Cica relatie amoroasa :))). Bai omule ai 40 de ani si te porti ca un copil de 14 ani de vede o fata la un joc. Eu faceam misto de tine ca am vazut ca pui botul si ai inceput sa ma ataci. Cand am intrebat o ceva voiai sa intrii de pe celalalt cont sa imi dai ban :))) esti penibil omule. Am vrut sa vorbesc cu voi pe discord sa lamurim mai usor dar e prea avansat pt astia batrini. Mai da un reply si culca te ca esti obosit
justMe
Admin Server
Posts: 10
Joined: 17 Feb 2024, 13:25

19 Apr 2024, 11:48

Miștouri faci cu mucosii d3 vârsta ta nu cred ca suntem atât de amici încât sa ne luam la mișto! Du-te liniștit unde vrei și joaca ca aici nu ești bine venit suntem prea invechiti ptr tine !
Am păscut cumva pești împreună sa ne permitem mistouri sau ?
User avatar
d3vlr
Administrator
Posts: 54
Joined: 14 Jun 2020, 00:55
Location: Timisoara

19 Apr 2024, 13:33

Banul este pe termen limitat. Din cate vad e si indreptatit. Daca si dupa cele 10 zile vei avea acelasi comportament, urmatorul ban va fi permanent.

TC
Image
Why so serious?! Let`s put a smile on that face!
Locked