Propunere interviuri!

Aici puteti pune sugestiile si propunerile voastre pentru imbunatatirea forumului.
Locked
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

03 Apr 2022, 13:27

REGULAMENT!
*Interviul este specia care informează și elucidează, prin intermediul unui dialog. Rolul reporterului de interviu este să stabilească un dialog viabil, un mod de comunicare între el și cititor.
*Interviul se bazeaza pe intrebari din viata cotidiana si/sau din diferite domenii (nu din viata intima), adresate receptorului/alocutorului, de catre o persoana autorizata si specializata.
*Intrebarile trebuiesc concepute de asa natura, incat cel catre care se vor adresa acestea, sa nu se simta jenat.
*Interviul nu face altceva decat sa contureze portretul moral al unei persoane, abilitatile mentale si punctele sale de vedere.
*ATENTIE! Doar reporterii oficiali ( NUME ) ai comunitatii LAFRAGURI au dreptul de a tine si de a posta un interviu! In caz contrar,se va sanctiona cu 1 punct warn / avertisment.
In schimb, toti membrii comunitatii au dreptul de a-si exprima, in limita bunului simt, opinia despre interviul relatat, printr-un singur reply la topicul respectiv.
*Post-hunt-ul / Dublu-postul se pedepseste conform regulamentului general.
*Fiecare interviu va fi lasat deschis 5 zile, dupa care un reporter il va inchide.
Interviurile se vor tine pe STEAM :
Consider ca asa o sa ajungem sa ne cunoastem mai bine si cei ce doresc sa ne cunoasca ce fel de oameni pot gasii in aceasta comunitate o pot face in aceasta sectiune:
Daca considerati ca nu este nevoie de aceasta sectiune raspundeti negativ acestei cereri!
Este nevoie de o sectiune "INTERVIURI" unde sa putem posta aceste interviuri!
Image
User avatar
FreeL1ne
Membru inregistrat
Posts: 56
Joined: 14 Jan 2021, 13:27

03 Apr 2022, 17:19

Cu cine ai vrea sa faci interviuri? ai preferinte?
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

03 Apr 2022, 21:01

Cu toata lumea "importantă" Conducerea forumului cat si echipa serverului.ETC
Image
User avatar
FreeL1ne
Membru inregistrat
Posts: 56
Joined: 14 Jan 2021, 13:27

03 Apr 2022, 21:32

djxxx wrote:
03 Apr 2022, 21:01
Cu toata lumea "importantă" Conducerea forumului cat si echipa serverului.ETC
Eu is cel mai important . Cind pot sa dau interviu ?
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

03 Apr 2022, 23:21

Cand se aproba sectiunea!
Image
User avatar
KaMiKaZe
Admin Server
Posts: 5
Joined: 02 Dec 2021, 22:33
Location: Cluuuuuuj

05 Apr 2022, 22:30

oi fi sau nu carcotas, dar daca vrei sa cunosti lumea, incepe cu tine. noi nici acum nu stim daca esti barbat sau femeie, ce sa mai vorbim de alte lucruri?
Image
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

05 Apr 2022, 23:39

De ce crezi ca este important sa sti cine sunt? nici eu nu stiu cine esti si nu pun pe nimeni sa dovedeasca nimic doar ca asa am eu chef:
Daca doresti participi daca nu:distractie placuta in continuare la joc!
Image
User avatar
Pisica
Administrator
Posts: 68
Joined: 13 Jun 2020, 02:37

06 Apr 2022, 00:18

Din partea mea ai liber sa faci interviul si sa te ocupi de treaba. Intrebarile nu-s atat de personale ci tin mai mult de partea de fun, copilarie etc. Pentru cei ce doresc si au timp pot sa il faca, nu dauneaza cu nimic. Pentru cei ce nu vor nu e suparare, spor la joaca si la citit interviurile altora:))
Ps: poate la final da un interviu la fel si cel ce pune intrebarile acum:))
Image
User avatar
pisoi
Administrator
Posts: 148
Joined: 13 Jun 2020, 02:34
Location: Targoviste

06 Apr 2022, 19:53

Ti-am facut si categoria , spor la treaba :)
Image

Image
Locked