Propunere Server new

Aici puteti pune sugestiile si propunerile voastre pentru imbunatatirea forumului.
Locked

DORITI UN NOU SERVER CS 1.6 PE FORUM?

Poll ended at 18 Apr 2022, 23:20

DA
1
13%
MERITA INCERCAT
1
13%
NU
4
50%
EXCLUS ASTA
2
25%
 
Total votes: 8
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

11 Apr 2022, 23:20

Doresc sa adauc un server aici modul este unul personalizat dar nu este clasic este no steam! principiu de baza este sa crestem numarul de playeri steam pe aceasta comunitate prin seletarea de playeri!
Serverul va avea mesaje customizate catre comunitate / serverul full steam va fi pentru un joc sigur si placut celor pasionati de acest joc!

Intenile mele le aveti mai sus pentru mai multe detalii despre server:PM

Nu intentionez sa impun doresc un raspuns sincer corect si la obiect cu argumentare si toata lumea iese castigata!


Multumesc Anticipat pentru implicare!

La acest chestionar pot participa toti MEMBRII acestui forum! "ASTA INSEAMNA COMUNITATE"
Image
User avatar
DARK
Administrator
Posts: 30
Joined: 14 Jun 2020, 18:17
Location: Hamburg

11 Apr 2022, 23:41

Doresc sa adauc un server aici modul este unul personalizat dar nu este clasic este no steam! principiu de baza este sa crestem numarul de playeri steam pe aceasta comunitate prin seletarea de playeri!
Serverul va avea mesaje customizate catre comunitate / serverul full steam va fi pentru un joc sigur si placut celor pasionati de acest joc!

Intenile mele le aveti mai sus pentru mai multe detalii despre server:PM

Nu intentionez sa impun doresc un raspuns sincer corect si la obiect cu argumentare si toata lumea iese castigata!


CONTRA


Intentiile și implicarea ta pentru aces server sunt de apreciat , dar nu trebuie sa te "spetești"

Calitate este peste cantitate , asta este motto'ul serverului
User avatar
Pisica
Administrator
Posts: 68
Joined: 13 Jun 2020, 02:37

11 Apr 2022, 23:46

Personal, nu stiu cat o sa mai prinda un server customizat, orice mod ar fi el...Dar cine stie. Pe de altă parte, degeaba faci server non-steam și pui reclame către unul steam only...nu o să intre nimeni sau or să intre mult mult prea puțini și de multe ori cu coduri sau mai știu eu ce belele ieșite mai nou. Repet, asta e părerea mea. Contra momentan
Image
User avatar
SimpLu
Admin Server
Posts: 23
Joined: 30 Oct 2021, 01:18
Location: Zalau

12 Apr 2022, 00:23

Înțeleg intenția Anei și apreciez diplomația ei, dar dacă suntem puțin realiști nu aduce nimic benefic un server NON steam comunități noastre din care faci și tu parte Ana ,Comunitatea la fraguri sa format pe acest server. pasionați de cs mereu o sa caute un anumit tip de server fie el steam only sau NON steam ideea e , unui jucător sa-i placa tipul jocului cat și jucatori cat și administrația lui. Dacă e sa fie pe viitor un respawn.lafraguri.ro , awp sau alte tipuri de jocuri bineînțeles steam only.
Un server NON steam nevestita o administrație puternica și mult activa , jucatori codati , copii care înjură ca la usa cortului, etc. Eu cred ca e Ok așa cum e si ne bucurăm ca ești cu noi si apreciem activitatea ta in cadrul comunități noastre ! Mult succes in continuare !
[steam][/steam]
User avatar
LIZARD.
Moderator Global
Posts: 15
Joined: 26 Sep 2020, 01:16
Location: Galati

12 Apr 2022, 14:37

Sa inteleg ca te referi la un fel de parteneriat avand un singur forum comun! Ideea in sine, nu este de condamnat. Oricum, staff-ul LaFraguri isi rezerva dreptul de a selecta viitori playeri seriosi! Ma situez undeva la mijlocul dintre raspunsuri"Da" sau"Nu", iar momentan prefer sa ma abtin de la un raspuns sigur. Se prefera mai mult calitatea unui om decat cantitatea de playeri needucati sau iresponsabili. Cu toate astea, daca votul va iesi pozitiv, trebuie sa-ti asumi responsabilitatea ca in cazul in care ideea nu va mai da roade, sa te retragi fara sa stricam vreo prietenie! Daca nu se asuma o responsabilitate, se poate destrama chiar si o comunitate iar acesta este un risc! Asteptam rezultatul voturilor! Succes!
User avatar
Ana
Girls
Posts: 23
Joined: 29 Dec 2021, 21:58

12 Apr 2022, 21:10

Multumesc pentru raspunsuri TC
Image
Locked